Bilgisayar Servisi

Bilgisayar Servisi

Bilgisayar bakım uzmanları ekibimiz, çok çeşitli bilgisayar tamir hizmetleri sunmaktadır. PC ile ilgili sorunları çözme konusunda uzun yıllara dayanan bir deneyime sahip olan ve ilk kez piyasaya sunulan ilk masaüstü bilgisayarlardan başlayarak bilgisayarları tanılama ve onarma konusunda her şeyi gözden geçirmiş bir uzman ekibidir. Günümüzde bilgisayar servisidenildiğinde akla gelebilecek en yeni teknolojileri sizler için sunmaktayız.

Çözüm Bulmadan Göndermeyiz!

Ezbere kalıplar ile tamirciliği kenara bırakan anlayışımız sebebiyle gelişigüzel öneriler vermeyiz. Çözüm odaklı çalışmalıyız. Masaüstü bilgisayarınızı onaracak bir çözüm varsa, onu bulur ve gideririz. İnsanlarımız güreşmekten hoşlanıyor ve size yardım etmek istiyoruz. Bilgisayarlarınız bizimle emin ellerde.

Teknik destek ekibimiz, bilgisayarınızın performansını önemli ölçüde artıracak birkaç temel ve kullanılabilir donanım güncellemesi önerebilir. Genel performansı önemli ölçüde artırmak ve yenilemek için PC’nizdeki yazılım ve işletim sistemiyle çalışma konusunda uzun yılların deneyimine sahibiz.

Bilgi işlem, her türlü PC veya Mac onarımı için rekabetçi fiyatlar sunan çok çeşitli PC onarım hizmetleri sunar.

Yaygın Dizüstü Bilgisayar Onarım Hataları Nelerdir?

  • Güç Kaynağı Hizmeti
  • Anakart Testi / Onarımı
  • Sabit Sürücüyü, Virüsleri, Casus Yazılımları Değiştirme, Truva Atlarını Tanımlama Ve Kaldırma
  • Windows İşletim Sistemini Yeniden Yükleme
  • Belleği Değiştirme Ve Güncelleme
  • Kutu Değiştirme Ve / Veya Sistem Geçişi
  • CPU Güncellemeleri

Genel onarım, temizlikveya kurulum olsun, bilgisayar servisiolarak her zaman size yardım etmeye hazırız. İsteğiniz kullanılabilir hale gelmeden önce aynı hizmet gününü belirtiyoruz ve belirtiyoruz.

Kapsamlı Bilgisayar Bakımı

Bir bilgisayar servisiolarak bakım, yükseltme, sorun giderme ve dahası bilgisayar hizmetleri için size yardımcı olmak için buradayız. Aşağıdaki tüm sorunları ve çözüm yollarını göz önünde bulunduruyoruz:

Bilgisayar servis ve tamir

Antivirüs kurulumu

Yazılım sorunlarını giderme

Ve hatta özel bir bilgisayar oluşturma

Veri yedekleme ve geri yükleme

Bilgisayarın veya donanımın doğası ne olursa olsun, yazılım problemleri, müşterilerimizin dijital dünyadaki hayata ve çalışmalarına geri dönmelerini sağlayan sonuçlar veriyoruz!

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: