İstanbul Bilgisayar Servisi

İstanbul Bilgisayar Servisi

Yetkili servislere sahip servis istasyonlarının çoğunda, belirli kurallara uygun olarak müşteri servis alanları ve atölyeler bulunur. Bu kurallar bazı durumlarda o kadar katıdır ki koyacağınız kabinin yerini değiştireceğinize bile karar veremezsiniz.

Bilgisayar servis istasyonlarında, düzen önceden belirlenmiş ve buna göre hareket ediyorsunuz demektir. Servis dediğimiz zaman aklımıza hep aynı düzen ve kurallar dizini gelir. Ancak İstanbul Bilgisayar Servisi olarak sizlere ezberleri bozacak cinsten bir hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Onarım İşlemini Görmek İsteyen Müşteriler İçin

Bu durumda uygulayabileceğiniz tek çözüm, sadece atölyenizi gösteren bir kamera kurmaktır. Müşteri kabul bölümünde bir monitöre veya TV’ye yansıtmanız için yeterli görüntü var demektir. Bu size işinizde prestij kazandırır ve işinizi şeffaflaştırır. Atölyeye girmeden işlemlerinizi takip ederek müşteriniz rahatça hareket edebilecektir. İşte bizde bu sistem kuruludur ve İstanbul Bilgisayar Servisi olarak sizlere tüm şeffaflığımız ve uzmanlığımız ile hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Veri İşleme ve Teknik Hizmetler

Bilgisayar teknik hizmetleri ve bilgisayar sorunları ile ilgili talepleriniz için; Altyapı da dahil olmak üzere sistemi kurmak için teknik kurulum, kalifiye personel ve garantili servis gerektiren her yere yakınız.

Bozuk bilgisayar, hatalı işletim sistemi, yedeklerle ilgili sorunlar, virüslerle ilgili sorunlar, veri kurtarma, ağla ilgili sorunlar, modemle ilgili sorunlar, özel ağ ayarları ve vpn, güvenlik kameralarını kurmak ve bakımını yapmak, telefon santralinizi kurmak ve bakımını yapmak gibi sorunlar için bilgisayar servisi hizmetleri bünyemizdeki fırsatlarımıza göz gezdirebilirsiniz.

Ne Yapabiliriz?

• PC Mac (masaüstü, dizüstü bilgisayar, tablet, akıllı telefon) sunucusunun kurulumu, konfigürasyon ve devreye alma hizmetleri,

• Şebeke servisleri (kablolama, tespit ve devreye alma)

• Yazılımın alımı, kurulumu ve eğitimi için Microsoft hizmetleri,

• Video gözetim kameralarının kurulum, bakım ve devreye alma hizmetleri,

• Yazıcı, tarayıcı ve baskı çözümleri, onarım ve montaj hizmetleri,

• Personel destek ve tedarik hizmetleri, kontrol sistemlerinin kurulumu ve devreye alınması,

Seo Hizmeti Konusunda Bilgilendirme

• Güvenlik duvarı, antivirüs ve yedekleme ve geri yükleme çözümleri için İstanbul Bilgisayar Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: