İstanbul Laptop Tamiri

İstanbul Laptop Tamiri

İstanbul Laptop tamiri konusunda hizmet vermekte olan birçok farklı firma bulunur. Ancak doğru ve kaliteli hizmeti en kolay, en hızlı ve en güvenilir şekilde almak istiyorsanız doğru firma ile iletişime geçmeniz önemlidir.

Doğru firmayı bulmakta sorun yaşıyorsanız, internet üzerinden ya da tavsiye üzerine ulaştığınız firmalardan verimli desteği alamadıysanız firmamızı güvenle tercih etmenizi öneririz.

Firmamız geniş hizmet seçenekleri ile bilgisayarınızdaki tüm sorunların nedenine ulaşarak size en hızlı çözümleri en uygun fiyat ile sunmayı hedeflemektedir.

İstanbul Laptop Tamiri Sunduğu Hizmetler

İstanbul Laptop tamiri hizmeti sunan firmamız, Laptopunuz da oluşan her soruna çözüm sunacak kapasiteye sahiptir. İşinde uzman çalışanları ile her zaman bir telefon kadar yakınınızdadır.

Sunulan hizmetler arasında; Laptop sunucunuzun kurulumu, şebeke servisleri, çeşitli microsoft hizmetleri,  Laptopunuza kurmak istediğiniz anti virüs programları, yedekleme ve geri yükleme ile ilgili çözümler, LCD ekran değişimi, Laptop menteşe onarımı, Laptopunuza ait diğer parça değişimleri gibi daha birçok konu bulunmaktadır.

İstanbul Laptop Tamiri Adresinizden Teslim

İstanbul Laptop tamiri hizmetinin en önemli ve müşteriler için en dikkat çekici kısmı Laptopunuzun adresinizden teslim alınarak serviste yapılması ya da arızanın durumuna bağlı olarak direk adresinizde arızanın giderilmesidir.

Kullanıcı için hizmetinin adresine kadar gelmesi hem zamandan avantajdır, hem de evinden ya da iş yerinden çıkmadan kolayca sorununun giderilmesi büyük bir kazançtır.

Eğer İstanbul içinde iseniz firmamıza telefon ile kolayca ulaşarak servisi adresinize çağırabilir, bu hizmetten sizde faydalanabilirsiniz. Firmamıza, 0533 028 17 39 numaralı telefondan direk ya da whatsapp aracılığı ile hem hafta içi hem de hafta sonu mesai saatlerinde ulaşılmaktadır. Mesai saatleri hafta içi, 09:00-18:00 cumartesi günleri ise 09:00- 13:00 arasındadır.

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: