İstanbul Lcd Ekran Değişimi

İstanbul Lcd Ekran Değişimi

Dizüstü bilgisayar ekranı onarımı / değişimi, özellikle tüm İstanbul’da önemli bir servis ihtiyacı olarak bilinmektedir. Bir dizüstü bilgisayar ekranını değiştirme ve bir dizüstü bilgisayarı tamir etme konusunda birçok şirkete, kuruma ve binlerce kullanıcıya çözüm sunan kurumsal bir şirketiz. İstanbul Lcd Ekran Değişimi için aranan adreslerin başında gelmekteyiz.

Garanti süresi dolmuş; Acer, Asus, Casper, Dell, Hp, Lg, Lenovo, Samsung, Sony Vaio Ve Toshiba markalı dizüstü bilgisayarları kırık, çatlak veya yanma gibi şikayetler sonrasında tamir edebilmekteyiz. Bir dizüstü bilgisayar / ekran değişimini üstelik herkesin bütçesine uyacak cinste fiyatlar ile desteklemekteyiz.

Laptop Tamiri, Parça Değişimi Ve Yedek Parça Satışı

Müşterilerimiz her zaman laptop ekranı değiştirme, laptop tamiri veya yedek parça satıp satmadığımızı soruyor. Evet. Aslında, ekran onarım yapmanın yanı sıra dizüstü bilgisayarlarınıza marka modelinden bağımsız olarak yedek parçalar ile de donatabilmekteyiz.

Anakart, ekran kartı, BIOS, yonga seti, şarj soketi, fan, bakım ve onarım gibi USB bileşenleri, satış sırasında monte edilen klavye, şarj cihazı, ön kapak, arka kapak, tam kasa, sabit disk, RAM ve diğer tüm parçalar makul bir fiyata sizin olabilir.

Dizüstü Bilgisayar Ekranı Kırıldı Mı, Çizgi Veya Sıvı Teması Oldu Mu?

Ekran dizüstü bilgisayarlarda boşluklar olduğunda ya da bir sıvı döküldüğünde veya bilgisayar yere düştüğünde kırılabilir, hasar görebilir. Ekran çatlakları, gölgeler şeklinde kendini gösterebilir ya da piksel kırılması olarak karşımızda durabilir.

Ne yazık ki, dizüstü bilgisayar ekranı ince camdan ve filmden yapıldığından, küçük bir alanı kırılsa bile tüm ekranın değişimi söz konusu olmaktadır. Burada İstanbul Lcd Ekran Değişimi fiyat garantisi ile rahat edebilirsiniz.

Bilgisayara Sıvı Dökülürse Ne Yapılmalıdır?

Dizüstü bilgisayarınıza sıvı dökülürse (kola, su, soda), yapmanız gereken ilk şey cihazı kapatıp pili çıkarmaktır. Bu, anakarta zarar verebilir, ayrıca klavyeye dökülen sıvı ekrana da zarar verebilir. Dizüstü bilgisayarı kapattıktan sonra kurutun ve vga veya hdmi kablosuyla ekranı temizleyin.

Bir görüntü belirirse, yalnızca ekran değişimi gerekir, görüntü belirmezse ana kart zarar görmüş demektir ve bu durumda yapılacak tek şey dizüstü bilgisayar anakartını onarmaktır. İstanbul Lcd Ekran Değişimi olarak sizlere endişe duymanızı gerekmeyecek kolaylıkta bu değişimleri yapabilmekteyiz.

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: