LCD Ekran Değişimi

LCD Ekran Değişimi

Bir dizüstü bilgisayar ekranının fiyatları markaya, modele, boyuta, çözünürlüğe, kaliteye ve hizmete bağlı olarak değişir. Dizüstü bilgisayar LCD ekranına geçtikten hemen sonra hasar alma oranları da artmıştır ve bizim için en önemli faktör fiyattır. Bu bakımdan, en ucuz dizüstü bilgisayar ekranı bizim için önemlidir. Kriterler arasında en iyi markalar dizüstü bilgisayarlardır.Elbette LCD ekran değişimisırasında dikkat edilmesi gereken hususlar da vardır.

Ekran Değişim Fiyatı Neye Göre Belirlenir?

LCD panel fiyatı, modeli ve model tanımının ardından belirlenen ilk şarttır. Bozuk dizüstü bilgisayarların markası genellikle Lenovo, Dell, Asus, Toshiba, Hp, Samsung, Acer, MSI, Packard Bell, Casper, Compaq, Exper, Alienware’dir. Bu markaları belirledikten sonra, model numarasını tanımlamanız gerekir ve model numarası dizüstü bilgisayarın altında yazılır.

Kırık bir LCD ekran için çok fazla ödeme yapmak istemiyorsanız 15.6 standart, ince, 30 pin ve 40 pin LED ekranlar daha cazip olacaktır. 15.6 ekranların sonuçlarında da bir fark var.

Lenovo Ekran Değişimi

BizimleLCD ekran değişimiiçin iletişime geçtiğinizde, öncelikle dizüstü bilgisayar ekranının fiyatını belirleyebilmemiz için ürünün model numarasını talep ediyoruz. Bize model numarasını söyledikten sonra, dizüstü bilgisayarınızın ekranını değiştirmek konusunda size doğru ve net bilgiler vereceğiz.

Lenovo laptop tamir ve LCD panel değiştirme onayladı. Lenovo ürünleri tipik olarak hassas ürünlerdir. Ve kaliteli bir işçilik yoksa, sorunlarınız olabilir. Ancak, yüksek kaliteli bir teknik firması sorunsuz bir işlemdir.

Dell Ekran Değişimi

Dell dizüstü bilgisayar ürünleri en geniş modellerle çıktı ve kendilerini duyurdu. Şirketimiz kurumsal alanda hizmet verdiğinden, bilgisayar markaları arasındanDell ürünleriyle sıkça karşılaşıyoruz. Dell dizüstü bilgisayar ürünleri genellikle mat ve parlaktır. Dell dizüstü bilgisayar ekranlarını paylaşırken saha ekibimiz, bilgisayarınıza % 100 uyumlu bir LCD panel takarak ve sorunu çözerek Dell dizüstü bilgisayarınızla kolayca çalışabilir.

Asus Ekran Değişimi

Asus markası altındaki dizüstü bilgisayarlar, menteşenin arızasıyla LCD ekran değişimisorunu ile karşımıza gelir. Anakart LCD panel ve Asus dizüstü bilgisayarlar için pek iyi değildir. Asus laptop ekranı tamirinde iddialı olduğumuzu belirtmek isteriz.

Toshiba Ekran Değişimi

Toshiba dizüstü bilgisayar ekranı, ekran alışverişinde bulundukça farklı fiyat ve değişikliklere göre belirlenen çeşitli dizüstü bilgisayar ekranı değiştirme türlerini içerir. Toshiba C855, C655 ve diğer birçok model için en iyi fiyat garantisi veriyoruz.

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: