Şişli LCD Ekran Değişimi

Şişli LCD Ekran Değişimi

Firmamız servis ve tamir, onarım hizmetini birçok ürün ve marka çeşidi için sunarken, İstanbul’da birçok ilçeye de hizmet sağlayabilmektedir. Şişli ilçesinde de hizmet sunarak müşterimizin ihtiyaçlarına kolayca ulaşım sağlıyoruz.

Şişli LCD ekran değişimi konusunda hizmet sunarken, ürünün markası, modeli ve arızasının detayı çok önemlidir. Hemen her marka için LCD ekran değişimi yapılmaktadır.

LCD Ekran Arızaları Nelerdir?

LCD ekran arızaları, genel olarak kırılma, çatlama ya da ekran üzerinde çizgiler olması şeklindedir. Kırılma arızasında hem çözüm kolay hem de arıza sonrası üründen alınan verim yüksek olmaktadır.

LCD ekranlı Laptop ya da masa üstü bilgisayarlarda taşıma aşamasında düşmeden kaynaklı ilk kırılan parçalar genellikle ekran ve menteşe olur. Bu tip arızalar en sık karşılaşılan arızalardandır. Bu tip sorunlarda ekran ya da menteşe değiştirilerek kolayca çözüm üretilmektedir.

LCD ekranın aydınlanmasını sağlayan floresan lambadan kaynaklı bir problem olur ise, ekran değişimine gerek kalmaz. Sadece floresan lamba değiştirilerek daha ekonomik bir şekilde sorun çözülmüş olur.

Şişli LCD ekran değişimi sayesinde LCD ekran arızalarınızda bulunan sorun kolayca tespit edilerek çözüm sunulmaktadır.

Ekran Değişiminde Fiyatı Etkileyen Faktörler

LCD ekran değişiminde fiyatı etkileyen en önemli etken tabi ki ürünün marka ve modelidir. Ürünü satın alırken de marka model önemli bir faktör olduğu için, ürünün herhangi bir parçası değişirken de konu önem arz ediyor.

LCD ekranlı Laptop satın alırken kaliteli olması için daha yüksek fiyatlı ürünleri tercih ediyoruz ancak arızalanması durumunda eğer garantisi de doldu ise herhangi bir değişimde fiyatlar yine yüksek olacaktır. Bunu engelleyebilmek adına hem uygun fiyatlı hem de kaliteli olduğu düşünülen firmalar tercih edilmelidir.

Fiyatı etkileyen diğer bir faktör ise LCD ekranın ne kadar kalın olduğudur.

Şişli LCD ekran değişimi ile avantajlı fiyatlardan yararlanarak yüksek fiyat sorununu en aza indirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: