Yerinde Servis

Yerinde Servis

Yerinde bilgisayar bakımı veya yerinde bilgisayar onarımı genellikle bilgisayarcıların teknik hizmetleri tarafından gerçekleştirilmeyen bir uygulamadır. Bunun nedeni, insanların işyerinde, müşterilerin beklemeleri ve insanların işlerini adreslerinde değil bilgisayar servislerinde görmeleridir.

Hızlı Dizüstü Teknik Servisi İçin Ne Yapmalı?

Sürekli gelişen ve hızla değişen teknolojilerde, yeniliklere açıklık nedeniyle işleri daha hızlı, daha pratik ve daha az maliyetli hale getirmek için bilgisayar hizmetlerini yerinde açmamız gerekir. Böylece, kullanıcılar güvenilirliğini artırmak ve sorunları çözmek için bizimle çalışmaya başlamak için dizüstü bilgisayar ürünlerinin sorunlarını kendi adreslerinde çözebilirler.

Ardından bilgisayar bakım şirketi, bu masaüstü veya dizüstü bilgisayar ile bekleme modundayken ilgilenir ve yerel bir bilgisayar hizmeti olmadığı için o an başka bir şeyle ilgilenir. Böylece, çalışmanız asla bir öncelik olmaz. İşte yerinde servis ile ilk amacımız bu sorunları ve ötelemeleri ortadan kaldırmaktır.

Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti

Şu anda bizleryerinde servis uzmanları olarak müşterilerimizin% 90’ını, tüm problemleri çözerek, sadece sizin için bir personel görevlendirmekte ve sadece işinizi garantiye almak için görevlendirmekteyiz.

Dizüstü bilgisayarın ana kartını ve ekran kartını tamir etmenin yanı sıra dizüstü bilgisayar ekranının grafik işlemcisindeki yongayı değiştirmek gibi sorunları da bu yerinde hizmet garantimiz bünyesinde çözebiliriz. Bu nedenle, işiniz öncelikli bir iş haline gelir. Başka bir deyişle, işiniz ve bilgisayarınızdaki her problem bizim için en önemlisidir.

Bizim için iş ve çalışma zamanı ve sizin sorununuzu en kısa sürede çözebilmeken değerli gayemizdir. Bilgisayarınızı en kısa sürede onarmak ve kalifiye bir bilgisayar bakım şirketi ile işbirliği yapmak istiyorsanız işte o şirket tam olarak yerinde servisuzmanları olarak bizleriz. Her zaman istediğiniz tüm hizmetler için tek bir telefon açmanız yeterlidir.

Bir cevap yazın

%d blogcu bunu beğendi: