Güvenlik Bizim İşimiz

      Son yıllarda hızla artan suç oranları canınızı sıkıyorsa, başkasının başına gelen felaketlerin sizin de başınıza gelmesinden endişe ediyor ya da zaman zaman kendinizi tehdit altında hissediyorsanız yapabileceğiniz en akıllıca seçim, korkuyla yaşamak yerine güvenliğinizi sağlayacak gerçek çözümlerden faydalanmak olacaktır.

      İstenmeyen durumlarla karşılaşmanızı istemiyor, güvenlik sistemlerine en az sizin kadar itina ile yaklaşıyoruz. Gelişen ve güçlenen dünyanın kaçınılmaz kuralı kontrolü elinizde tutmanızdır. Dilediğiniz sistemi kısa bir süre içerisinde adresinizde projelendirip uyguluyoruz. Eğitim ve her daim satış sonrası hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimize her zaman destek vermek isteriz.

 

    Güvenlik sistemleri nasıl çalışır?

     Güvenlik sistemleri iki ana temel üzerine kuruludur aslen. Ip Kamera ve CCTV kamera (Hd,Ahd Vs.) olarak iki ana başlık altında toplamak mümkündür. Bizler iki sistemin kurulumunu da ayrıca sizin tercihinize göre uygulayabiliyoruz.
     Kameraların yerlerine montajı ve sistemin ayağa kaldırılmasından sonra ufak bir eğitimle sizlere anahtar teslim bırakıyoruz güvenlik kamera sistemini. Dilerseniz güvenlik sisteminizi tablet, bilgisayar, akıllı telefonlarınıza entegre şekilde çalışmasını da sağlıyoruz. Örneğin; evinizde çayınızı yudumlarken işyerinize veya sistemin kurulu olduğu yere bağlanıp seyretmek istediniz. Telefonunuzu çıkartıp tek tuşa basarak bunu yapmanız mümkün! Rahatınızı hiç bozmadan kontrolü elinizde tutmanız sizin ellerinizde! Bize ulaştıktan sonra siz değerli müşterilerimize bu hizmetlerimizden faydalanmanız için mutluluk duyacağız.